  • Ubiquiti POE-48-24W 48V 24W PoE Power Injector
Shop
SKU POE-48-24W Category Brand:
84 in stock
Power over Ethernet Adapters
PoE Adapters power Ubiquiti products that support passive PoE.
Device Protection
Specifications
Model: POE-48-24W
Output Voltage: 48VDC @ 0.5A